fbpx

מדריך למסתפר הביתי – איך מסתפרים לבד בכמה שלבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מידע מקצועי
עקבו אחרינו
מוצרים קשורים
ערכת טיפוח לגבר שמפו מברשת ושמן

מארז שמן, שמפו ומברשת

219.00

מארז מתנה לגבר – 3 מוצרים שיעזרו לכם לטפח ולשמור על הזקן:

  • מברשת איכותית המותאמת להברשת הזקן לשימוש יומי
  • שמן לזקן במגוון ריחות לבחירה בגודל 30 מ״ל
  • שמפו לניקוי וטיפוח הזקן בניחוח מנטול סופר חזק

219.00בחר אפשרויות

Reuzel™_Daily_Shampoo_11.83oz_350ml

שמפו יום-יומי

45.00130.00

השמפו היומי של REUZEL מכיל את תערובת הT4 העוצמתית.
התערובת המושלמת של הממליס, עלי סרפד, רוזמרין ושורש זנב-סוס הינה אידיאלית לכל סוגי השיער ולשימוש קבוע ויום יומי..

45.00130.00בחר אפשרויות

13-1.png

שמפו קונדישינר מנטול

89.00

שמפו קונדישינר – הנס.

בעזרת שמפו וקונדישנר יום יומי של הנס תוכלו לנקות ולרכך את הזקן בלי לייבש אותו.

השמפו קונדישינר מתאים לשטיפה של שיער כל הגוף – בעוצמת מנטול חזקה במיוחד – לאמיצים בלבד

השמפו והמרכך מנטול שלנו יתן למראה שלך דחיפה וינקה את עור הפנים שלך.

תוספת רעננות של מנטה לשגרת הבוקר או הערב שלכם.

בגודל 400 מ״ל.

ריח: מנטול עוצמתי.

 

89.00הוספה לסל

איך מסתפרים לבד? איזה ציוד/כלים צריך בשביל להסתפר בבית? כמה זמן זה לוקח? איך מסתפרים כמו במספרה?

בתקופה האחרונה מאז תחילתה של הקורונה, ניתן לראות תופעה של אנשים עם ליפה ענקית על הראש, בגלל המצב להרבה אנשים לא יצא להסתפר, וגם בגלל שרוב המספרות היו סגורות.

הפתרון הזמני, הוא להתספר לבד בבית, עם מכונת תספורת או מספרים בלבד במקרה הגרוע. בד״כ ניתן להבחין מרחוק אם מישהו סיפר את עצמו ולא הלך לספר, אבל בעזרת כמה שלבים וחוקים פשוטים תוכלו לספר את עצמכם בצורה יפה, ועוד לקבל מחמאות על התספורת.

 

שלבי תספורת – עשה זאת בעצמך:

הכנות: הכן את הציוד הנדרש, עמדת התספורת ובחירת העיצוב לתספורת. לפני שמתחילים לספר מומלץ מאוד לשטוף ולחפוף את השיער עם שמפו, ליבש היטב ולא בצורה אגרסיבית (מומלץ לשים מגבת על הראש לכמה דק ליבוש איכותי).

חשוב שתכירו את הקווים (הדימיוניים) שאפשר לחלק איתם את התספרות לשלושה חלקים:

  • קו המפרץ – (ומעלה) האזור של השיער הארוך יותר על הראש (בד״כ), כולל את הפוני והבלורית
  • קו המצח – עד לקו המפרץ בחלק העליון, נחשב לחלק היותר קשה לתספרות (החלק המדורג). החלק עד לקו האוזן בחלק התחתון של הקו הוא גם אזור דירוג בד״כ (תלוי בתספורת)
  • קו האוזן – ומטה, נחשב לאזור העורף והפאות, בד״כ האזור הכי קל לטיפול. קו האוזן מחושב מהחלק שהאוזן מתחברת לעור בחלק העליון שלה (ולא לגובה של האפרקסת)

 

ציוד – מומלץ להשתמש במכונת תספרות של יצרן מוכר (או במכונה מקצועית אם יש לכם), מכונות של חברת פיליפס ופאנאסוניק נמכרות במחירים של 150-300 למכונות טובות עם ראשים מתחלפים (לקביעת גובה התספורת), מכונות של חברת Wahl נמכרות במעל 300 ונחשבות למכונות טיפה יותר מקצועיות. מספריים שמתאימות לחיתוך שיער (לפעמים מגיע יחד עם המכונה) מסרק, קליפס או גומייה לבעלי שיער ארוך, תער או סכין גילוח למסגרת (לא חובה).

איך מסתפרים בבית?

שלב ראשון:

שהשיער מעט לח לאחר החפיפה והיבוש אפשר להתחיל לעבוד על התספורת שבחרתם. 

בוחרים את ראש המכונה המתאים לאורך השיער שתרצו, מתחילים ממספר גבוה, בשביל לבדוק אם האורך מתאים לכם. ואז מורידים לפי הצורך.

לכל אזור בשיער יש את הגובה שלו, בחלק התחתון יהיה את החלק הגי נמוך בחלק העליון הכי גבוה, וכך בעצם נוצר הדירוג בתספרות.

בשביל התספורת שלנו, עד קו האוזן נשתמש בראש 10״, מקו האוזן עד לקו המצח נשתמש בראש מכונה 12״, ולחלק העליון נשתמש בראש מספר 14״. (חשוב לזכור שגם לחלק מהמכונות יש גבהים, אפילו אם לא שמתם ראש מכונה, ולכן חשוב שהמספר במוכנה יהיה זהה בכל התספורת, הראשים של המוכנה הם אלה שמתחלפים)

מתחילים בחלק שמתחת לקו האוזן (ראש מכונה 10 או פחות), בתכנון המושלם לא עוברים את הקו הזה עם המכונה בשלב הראשון.

חשוב לדעת שאם השיער שלכם ארוך מדיי לתספרות במכונת תספרות אז יש לגזור אותו מעט לפני (בעיקר בצדדים) בחלק העליון צריך לטפל עם מספריים בכל מקרה בשלב הסופי.

יש להתחיל בתנועה שעולה מלמטה למעלה ולשמור על התנועה הזאת לאורך כל התספורת.

לאחר שסיימתם את כל הקו מתחת לקו האוזן ומטה, אפשר לעבור לקו בין האוזן למצח.

 

שלב שני:

החלק שבין קו האוזן לקו המצח הוא החלק הקשה ביותר, לכן חשוב לבחור גבוה נכון לראש מכונה שיתאים וידרג את השיער בין הקו התחתון לקו העליון, חשוב לבחור מספר לא רחוק מהמספר שבחרתם לקו מתחת לאוזן בשביל שהדירוג לא יהיה קיצוני מדי.

גם בחלק הזה יש לעשות תנועות קצרות מהחלק התחתון לעליון של הראש, בלי לעבור את קו המצב כלפי מעלה. מומלץ לבקש עזרה לחלק האחורי של הראש אם אתם רוצים שיצא לכם קו יש מאחור.

 

שלב שלישי:

בחלק השלישי של הראש, קו המפרץ ומעלה, צריך להיזהר ולהוריד כמה שפחות שיער עם המכונה, המכונה יכולה לתרום רק למסגרת של הקו, ודירוג השיער לגובה של הקו התחתון יותר, גם פה צריך להתאים למכונה ראש גדול יותר מהראש לקו התחתון בשביל שהדירוג יראה טוב.

תספרות לגבר - איך מסתפרים לבד?

שלב רביעי:

החלק העליון של הראש מצריך הבנה וידע בחיתוך שיער עם מספריים, כלל חשוב, לגזור פוני רק בסוף התספורת אם בכלל, כל גזירה של השיער צריכה להיות מאחורי האצבעות שמחזיקות גוש שעירות ולא לפני, כך תוכלו למנוע חיתוך ארוך מדיי, ומקסימום תוכלו להוריד עוד מעט במידה ויצא לכם ארוך מדיי.

את שאר השיער בראש מרטיבים מעט, ואז מסרקים לצד אחד, כל השיער שיוצא מחוץ למסגרת שיער בסירוק יש לגזור בקו ישר, ואז לסרק את השיער לצד השני, לגזור בהתאמה, לסרק קדימה ולגזור ממש מעט רק אם יש קצוות שקופצים, ואז לסרק אחורה ולגזור את השיער שיוצא מהמסגרת.

חשוב לבחון את התספורת לאחר שהשיער מתייבש (שהוא רטוב הוא נוטה להיות קצר יותר).

 

שלב חמישי:

השלב הסופי הוא שלב המסגרת, החלק שבוא השיער נפגש עם העור בחלק התחתון של הראש ובפנים. מסגרת מוסיפה הרבה וחשוב להקפיד לעשות אותה, היא משלימה את הדירוג ובד״כ עושים אותה עם תער, כל מה שצריך לעשות זה לעבור על המסגרת של השיער ולישר את הקו, להוריד שאריות של שערות קטנות שנשארו ולהפוך את התספורת ליותר נקייה. אפשר גם לעצב פאות למי שאוהב. המסגרת שלכם צריכה להיות בהתאם לאורך השיער, אם הדירוג שלכם ממש נמוך מומלץ להשתמש בתער, אם הדירוג שלכם רגיל אז אפשר להשתמש במכונת תספורות להשלמת המסגרת (על ראש נמוך או בלי ראש מכונה בכלל).

זהו, התספורת שלכם מוכנה בחמישה שלבים פשוטים – ככל שתתאמנו יותר, ככה התוצאה שלכם תשתפר בכל פעם שתנסו!

חשוב מאוד לנקות היטב את המקום שבוא התספרתם, עדיף שזה יהיה בחדר האמבט מול מראה שיהיה לכם קל לנקות ולראות מה אתם עושים. מי שאוהב שהתספורת שלו מסודרת כל יום, יכול להוסיף נגיעות של חיתוכי מספריים כל כמה ימים מתחת לגו האוזן, לפאות ומסביב האוזן.

בהצלחה לכל המסתפרים בבית – מוזמנים לגלות את המוצרים של רוזל והנס לשיער שיעזרו לכם לטפל ולעצב את השיער שלכם בצורה מקצועית ממש כמו במספרה. חנות אונליין.

 

איך להסתפר כמו במספרה?

תספרות ביתית היא תהליך של ניסוי וטעייה, אם אף פעם לא סיפרתם את עצמכם סביר שיהיה לכם קשה להצליח על הפעם הראשונה (השיער גודל מהר אז לא לדאוג), אבל אחרי הפעם השנייה-שלישית תתחילו להרגיש יותר בטחון ולהבין מה אתם עושים או לא עושים כשורה.

בחרנו להתמקד בתספורת היפסטר קלאסית לגברים – מדורג בצדדים ובחלק העליון בלורית בינוני. ניתן להתאים כל תספורת בהתאם לאורך שתרצו.

לרשימת התספורת לגברים שלנו – תספורות גברים.

 


הנס מגזין לגברים – כתבות ותוכן בנושאים שונים מעולם הגברים. כל מה שמעניין גברים במקום אחד. Hans Manly Care יצרן מוצרי כחול-לבן לגברים ויבואן רשמי של מוצרי פרימיום לטיפוח השיער והגוף Reuzel Israel המותג ההולנדי לברברשופ שכבש את העולם, עם מגוון מוצרים לשימושים שונים, לטיפוח ועיצוב השיער, הזקן והגוף.