סודות של גברים – במיטה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מידע מקצועי
עקבו אחרינו
מוצרים קשורים
לא נמצאו מוצרים

מה גברים אוהבים? ומה הם הסודות של הגברים במיטה?

סודות מחדר המיטות של הגברים, מה גברים אוהבים או לא אוהבים? אספנו לכם כמה עובדות שאולי לא הכרתם.

 

בניגוד למה שנהוג לחשוב על גברים, לא כל סקס הוא טוב. הם פשוט לא תמיד יגידו את זה. גברים מבחינה ביולוגית מגיעים לסיפוק בקלות ובמהירות יחסית לנשים, ולכן לרוב החוויה של להגיע לסיפוק מתממשת עבור הגברים.

מצד אחד יש כמה מהלכים שגורמים לגברים להגיע לסיפוק מהיר, ומצד שני יש נשים שלוקח להם הרבה יותר זמן מהגברים שלהם. אם הרצון שהגבר יחזיק יותר זמן, צריך לחשוב על פתרונות של שינוי פוזיציה בזמנים קצרים יותר, שילוב תוך כדי מגע מסוג אחר ובתמורה הגבר צריך לרצות את האישה.

 

מה גבר חושב על סקס?

אם את רוצה אקט מדהים עם גבר, את צריכה להראות לו איזה מזל יש לו שהוא איתך במיטה. ביטחון עצמי הוא המפתח בכל דבר. יש נשים שלא עושות תפקידים ספציפיים בגלל חוסר הביטחון שלהן, אבל לגברים לא אכפת בדרך כלל לנסות דברים אחרים. ולכן חשוב לגוון ולהפתיע את הגברים במיטה.

תרגול מביא לשלמות – יש הרבה דרכים שמבטיחים ביצועים טובים יותר במיטה, אבל האמת היא שאימון מספק את התוצאות הכי טובות. ככל שגבר מקיים יותר יחסי מין, כך הוא מבין טוב יותר את ההרגלים של בת הזוג. אבל זה לא מספיק. התרגול כרוך גם במעט חינוך. גברים צופים וקוראים בלוגים, כתבות וספרים בנושא שמשפרים את ההבנה הכללית שלהם בנושא.

 

אחד המיתוסים הגדולים הוא שגברים רוצים סקס כל הזמן. זה שגברים מסונוורים מהתשוקה המינית שלהם, הם לא באמת חושבים על זה כל שבע שניות, ובטח שלא כל הגברים. זה נכון שהצורך המיני של גבר הוא יותר דחוף מזה של נשים, אבל הם עדיין מסוגלים לא לאונן ברחובות או לא לקיים יחסים לתקופה ארוכה.

 

גברים אוהבים את זה כשאתן מובילות. גברים כן אוהבים לדעת שהם אלה שהכניסו אותך למיטה בפעם הראשונה. ושאת בעצם זורמת איתו. זה מוכיח את הגבריות שלנו. עם זאת, מה שרוב הנשים אולי לא יודעות זה כמה אנחנו אוהבים גם את ההפך. רוב הנשים רוצות שגברים יזמו. בעיקר, כדי שהיא תוכל לדעת שהיא רצויה בעיניו. ולמרבה הצער, רוב הנשים לא מרגישות בנוח ליזום יחסים בגלל הסטיגמה הזו שעדיין קיימת, אז אם לא בפעם הראשונה אז לפחות בפעמים אחרות.

 

גברים אוהבים לעשות את זה עם האורות דולקים, את עלולה להיות מודאגת לגבי מה בן הזוג שלך חושב על הגוף שלך, אבל גברים כמעט ולא מבחינים בפגמים בעצמם – הם הופכים מודעים אליהם רק אם את עסוקה בהם או מנסה לכסות אותם. זה עניין של רצון להיות מסוגל לראות אותך זזה, רצוי בלי בגדים. גברים רוצים לרצות את בת הזוג במיטה, ובזה הם מתמקדים – לא ממה נשים עשויות.

סודות הגברים מחדר המיטות

 

לא כל הגברים מודדים את אורך איבר המין שלהם, לרובם לא אכפת באמת ורוב הסיכויים שהוא בגודל ממוצע, רק ל-2.28 אחוזים מהאוכלוסייה יש פין קטן או גדול בצורה חריגה. וגם שהקוטר לא פחות חשוב מהאורך.

אי אפשר לדעת את גודל הפין האמיתי לפי המצב הרפוי שלו, פין גדול במצב רפוי לא בהכרח נשאר פין גדול כשהוא זקוף. לעומת זאת פין קטן רפוי, יכול להיות פין זקוף ומרשים.

 


הנס מגזין לגברים – כתבות ותוכן בנושאים שונים מעולם הגברים. כל מה שמעניין גברים במקום אחד. Hans Manly Care יצרן מוצרי כחול-לבן לגברים, יבואן רשמי של מוצרי פרימיום לטיפוח השיער והגוף ״רוזל״ המותג ההולנדי לברבר שופ שכבש את העולם, ו״אפרקט דלוקס״ המותג האוסטרלי לטיפוח הגבר עם מגוון מוצרים לשימושים שונים, לטיפוח ועיצוב השיער, הזקן והגוף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *